Fotografie, fotoobrazy, fotoplátna, ...

Fotografie, příp. fotoobrazy, fotoplátna a další fotoprodukty ze snímků uvedených v některém z následujících katalogů (ale samozřejmě i z jiných, které na tomto webu naleznete) můžete objednávat telefonicky, e-mailem nebo pomocí objednávkového formuláře v levé části této stránky.

Na každém katalogovém snímku je uveden objednávkový kód (např. V-AC01) a jeho formát (např. 4:3), v ceníku jsou pak ke každému formátu uvedeny nejběžnější rozměry. Dodání jiných formátů a rozměrů je možné po individuální dohodě, stejně tak jako množstevní slevy při odběru většího počtu kusů.

Všechny fotografie můžete mít i v černobílé variantě nebo je mohu dle Vašeho přání natónovat do požadovaného odstínu či upravit pomocí různých počítačových efektů. Například snímky Antelope Canyonu tak mohou získat zcela nový rozměr, který si v ničem nezadá s mistrovskými abstraktními obrazy, a mohou se tak stát vhodným doplňkem i těch nejmodernějších interiérů - viz následující ukázky.


Níže uvedené ceny v levé části tabulky zahrnují autorský honorář a přípravu dat pro tisk 1 ks fotografie nebo fotovýrobku v rozlišení 300 DPI. Při objednávce samotných tiskových dat na CD, DVD a pod. budou k uvedeným cenám připočteny náklady na doručení. Zaslání tiskových dat e-mailem nebo prostřednictvím datového úložiště (např. Úschovna.cz) při platbě předem je zdarma. Platba je v závislosti na způsobu dodání možná v hotovosti, bankovním převodem nebo na dobírku. Po zaplacení obdržíte autorizační štítek s popisem snímku a informacemi o místě jeho pořízení. Užívání, prezentace a šíření zakoupených a dalších snímků z tohoto webu je možné pouze v souladu s autorským zákonem (zákon č. 121/2000 Sb.) a dalšími platnými právními předpisy.

Ceny zpracování fotografií, uvedené v pravé části tabulky, platí pro nejčastěji používané materiály, tj. fotopapír Canon Photo Paper (190 g/m2, lesk nebo polomat), laminační PVC fólii Satin (antireflexní, s UV ochranou) a adjustaci (nalepení) na plastovou desku Kapa tl. 5 mm. Ceny fotopláten, rámů atd. naleznete přímo na stránkách společnosti DIGITÁLNÍ STUDIO www.tisk-fotografie.cz nebo Vám je obratem zašlu. Finální zpracování obrazových dat, resp. výrobu požadovaných fotoproduktů si ale samozřejmě můžete zajistit i u jiné společnosti nebo fotostudiu.

Možná to někomu bude připadat jako laciné gesto, ale vzhledem k tomu, jak "bledé tváře" v Americe zdecimovaly původní obyvatelstvo, jsem se rozhodl posílat jednou ročně 5 % z ceny všech prodaných fotografií na konto nadace podporující indiány z oblasti Four Corners, která sídlí ve městě Gallup, stát New Mexico ( viz www.southwestindian.com/index.cfm ). 

Ceník (Kč vč. DPH)

Katalog Divozápad 1 (příroda "nastojato")

Záznamy: 1 - 8 ze 48
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Katalog Divozápad 2 (příroda "naležato")

Záznamy: 1 - 8 ze 78
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>